Aktualności

2020-03-11

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronowirusa w Polsce oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy, Prezydent m.st. Warszawy Pan Rafał Trzaskowski podjął decyzję o zamknięciu obiektów sportowych od dnia 12 marca do odwołania.

W związku z powyższym wszystkie zajęcia klubowe zostają również odwołane.

Wysokość składek członkowskich za okres zawieszenia zajęć zostanie skorygowana po wznowieniu treningów (w następnym miesiącu).

 

Zarząd UKS "GIM 92 Ursynów"


2018-09-10
Zapraszamy na Ursynów Cup 2018. Zaczynamy w piątek 14 września a kończymy w niedzielę 16. To ostatni sprawdzian naszych kadetów przed rozpoczęciem sezonu. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Łukasiewicza zmierzą się z ekipami z całej Polski. Zapraszamy na Koncertową 4!
Szczegóły w załącznikach.
URSYNOW CUP 2018_plakat2.pdf
URSYNOW CUP 2018_terminarz.pdf

2018-05-22
Zaproszenie na konferencję szkoleniową dla trenerów koszykówki.

Jest to klinika dla trenerów, którzy chcieliby poszerzyć swój warsztat trenerski. Dzięki współpracy z PZKOSZ udało się dopasować terminarz tak, aby w każdy weekend czerwcowy trenerzy mieli możliwość rozwoju.

W załączniku komunikat.

WROCŁAW BASKET CLINIC.pdf

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.