2020-08-30

Zmiana wysokości składki członkowskiej od września 2020

Informujemy, że składka członkowska sekcji pływackiej UKS Gim 92 Ursynów od 1 września 2020 roku ulega zmianie i będzie wynosić 250 zł/miesięcznie. 


Kilka dni temu otrzymaliśmy informację od UCSiR o znacznym wzroście kosztów wynajmu pływalni (do godziny 17.00 wzrost stawek jest o 50%, a po godz. 17.00 - o ponad 27%). W związku z tym klub musiał odwołać część treningów w wodzie oraz zlikwidować część grup doskonalenia pływania.

 

Nadmieniamy, że składka członkowska nie pokrywa i nie pokrywała wcześniej całości kosztów związanych z organizacją zajęć na basenie. Na pokrycie różnicy kwoty pomiędzy składką, a faktycznymi kosztami zajęć klub musi pozyskiwać środki z innych źródeł.


2020-08-04

Wyjazd na obóz letni do Darłówka - sierpień 2020 

Drodzy Rodzice,

Poniżej kilka ważnych informacji związanych z wyjazdem na obóz letni do Darłówka oraz niezbędne druki oświadczeń do pobrania.

W tym roku ze względów bezpieczeństwa wyjazd i powrót będzie się odbywał z trzech różnych punktów zbiórki. Proszę o stawienie się na zbiórkę w wyznaczonym dla danej grupy miejscu (informacje szczegółowe w załączniku).

Przy odprowadzaniu dziecka na miejsce zbiórki prosimy, aby:

- w miarę możliwości dziecko odprowadzał tylko jeden rodzic;

- prosimy, aby rodzice NIE wchodzili do autokaru;

- jeżeli będziecie Państwo dojeżdżać na miejsce zbiórki własnym samochodem, to prosimy zaparkować go tak, aby pozostawić wystarczająco dużo miejsca dla autokaru;

-  osoby, które nie dostarczyły oryginału kart obozowych prosimy o dostarczenie ich na miejsce zbiórki;

- załączone oświadczenia (narzucone przepisami związanymi z COVID-19) należy przekazać nam w dniu wyjazdu. Czyste druki oświadczeń będą posiadali ze sobą trenerzy. Ci z Państwa, którzy mają możliwość wydrukowania oświadczeń we własnym zakresie, prosimy o przyniesienie na zbiórkę już podpisanych dokumentów (usprawni to i przyśpieszy czas wyjazdu);

 

Zwracamy również uwagę na długą podróż. Pobyt zaczynamy od kolacji. Prosimy o odpowiednie przygotowanie prowiantu na podróż.

 

Zarząd i Trenerzy

UKS "GIM 92 Ursynów"

Informacje dotyczące wyjazdu.pdf
Miejsca zbiórek.pdf
Oświadczenia.pdf

2020-05-24
Rekrutacja uzupełniająca do VI klasy Szkoły Podstawowej nr 303 - pływanie
Szanowni Państwo,
Rok szkolny 2020/2021 zmotywował nas, zarówno Klub jak i Szkołę, przy której działamy, do stworzenia dodatkowego oddziału o profilu pływackim na poziomie klasy VI szkoły podstawowej. Będzie to klasa dająca możliwość rozwoju w/w. dyscyplinie podczas zajęć szkolnych i klubowych, uczniom z rocznika 2008 i 2009.
Stawiamy na rozwój nie tylko na polu sportowym, ale też intelektualnym. Naszym celem jest, poprzez sport i naukę, kształtowanie w podopiecznych, takich cech jak: pewności siebie, koleżeńskość, empatia dla innego człowieka i dostrzegania swoich mocnych stron oraz budowania odporności na stres, co ułatwi funkcjonowanie w dorosłym życiu.
Będzie nam bardzo miło, jeżeli zdecydują się Państwo zaufać nam i naszym umiejętnościom powierzając nam swoje pociechy.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Marcinem Pietrych tel. 506 499 857 e-mail: pietrych.marcin@gmail.com


2020-04-11

Z okazji Świąt Wielkanocnych UKS Gim 92 Ursynów składa najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.


2020-03-11

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronowirusa w Polsce oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy, Prezydent m.st. Warszawy Pan Rafał Trzaskowski podjął decyzję o zamknięciu obiektów sportowych od dnia 12 marca do odwołania.

W związku z powyższym wszystkie zajęcia klubowe zostają również odwołane.

Wysokość składek członkowskich za okres zawieszenia zajęć zostanie skorygowana po wznowieniu treningów (w następnym miesiącu).

 

Zarząd UKS "GIM 92 Ursynów"


2020-01-28
Zapraszamy na „Dni otwarte w SP 303”, na których dowiedzą się Państwo wszelkich informacji dotyczących rekrutacji do poszczególnych klas ogólnych i sportowych.


2020-01-28
Szanowni Państwo,
Informujemy, że podobnie jak w latach ubiegłych mamy możliwość pozyskania za pośrednictwem Fundacji Partnerstwo, środków pochodzących z rozliczeń podatkowych – 1% od podatku.
Wszystkich Państwa, którzy chcieliby wspomóc działania sportowe klubu zachęcamy przy wypełnianiu rocznego zeznania PIT do przekazania 1% od podatku na rzecz UKS „GIM 92 Ursynów” (informacje szczegółowe znajdują się w załączniku).
Pozdrawiamy
Zarząd i Trenerzy
UKS „GIM 92 Ursynów”

1 % od podatku za 2019 rok.pdf

2019-12-23
Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia pełnych życzliwości i uśmiechu w gronie Najbliższych oraz szczęścia i pomyślności w Nowym Roku życzy Zarząd oraz trenerzy UKS Gim 92 Ursynów


2019-12-23
Informujemy, że treningi grup doskonalenia pływania są odwołane do dnia 6 stycznia włącznie.
Realizacja treningów grup sportowych w tym czasie - informacja u trenera prowadzącego daną grupę.


2019-12-18
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15 i 16 letnich - Opole, Lublin

Najstarsza grupa sekcji pływackiej Klubu Gim 92 Ursynów W-wa, której Trenerem jest mgr Marcin Grzejda podzieliła się na czas Mistrzostw Polski w pływaniu na dwie 5-cio osobowe podgrupy. 15 latkowie w składzie: Weronika Woś, Wiktoria Bidnik, Oliwia Nowak, oraz Maciej Konarski, Ignacy Jędrzejkiewicz, Ignacy Żyro, Antoni Zachariasiewicz (zarówno Antek, jak i Oliwia) trenują na codzień z Trenerem Mirosławem Małkiewiczem, który opiekował się Naszymi zawodnikami na Mistrzostwach Polski Juniorów 15 letnich, które odbywały się w Opolu w dniach 12-15.12.2019r.
W tym samym terminie grupa 16-sto letnich juniorów w skladzie: Gabriela Herbreder, Anna Kozińska, Sandra Chąciak, oraz Adam Wiśniewski i Janek Gąstał pod przewodnictwem Trenera Marcina udała się do Lublina.
To jak wspaniale w/w zawodnicy zaprezentowali siebie, klub oraz ursynowskie szkoły, do których uczęszczają na codzień, sprawiło, że Trenerzy mogli czuć się dumni, iż każdego dnia ciężko pracują, z tak wspaniałymi młodymi ludźmi, a ich ciężka praca i zaangażowanie przynosi efekty....
Najstarsza grupa mimo, że podzielona na sklady pięcioosobowe, bez możliwości udziału w tak dobrze punktowanych sztafetach zdobyła:
11 medali (6 zlotych, 2 srebrne i 3 brązowe), 40 finałów, pobiła kilkadziesiąt rekordów Klubu i Wszystkie Rekordy Życiowe !!!!!
W Opolu wszystkie 3 złote medale na 100, 200 i 400 zm wywalczył Maciej Konarski bijąc przy tym 2 rekordy Polski
Maciej bardzo wyśrubował wynik na 200m st. zmiennym, poza tym 2 razy startował w finałach A w stylu dowolnym
Pozostali finaliści A to:
Weronika Woś: styl zmienny, dowolny, klasyczny
Ignacy Jędrzejkiewicz: styl grzbietowy i motylkowy
Ignacy Żyro: styl zmienny i motylkowy
Finalisci B to:
Wiktoria Bidnik: styl grzbietowy i klasyczny
Oliwia Nowak: styl zmienny i klasyczny
W/w podgrupa 15 letnich juniorów zdobyła 121 pkt. i uplasowała się na 6 miejscu w klasyfikacji medalowej i punktowej.

W Lublinie ich starsze koleżanki i koledzy zdobyli 8 medali (3 złote, 2 srebrne, 3 brązowe)
3 złote medale i jeden srebrny zdobyła Gabriela Herbreder miażdżąc swoje rywalki na dystansie 100m st. motylkowym. Ponadto Gabi wygrala w pieknym stylu: 200m st. klasycznym, 100m st. zmiennym
Anna Kozińska zdobyła Vicemistrzostwo Polski na dystansie 50m st. grzbietowym i brązowy medal na dystansie dwukrotnie dłuższym, wyróżniając się wśród wszystkich pływaczek najszybszym i jak się okazało bardzo skutecznym pływaniem pod wodą
Anna oprócz tego startowala w finałach A w stylu grzbietowym i zmiennym
Jan Gąstał wywalczył dwa brązowe medale na 100 i 200m st. zmiennym oraz startował w finałach A w stylu dowolnym, gdzie pływał naprawdę szybko !!!
Adam Wiśniewski zanotował niesamowity postęp i był najszybciej pokonującym dystans 15m pod wodą zawodnikiem Mistrzostw. Zdecydowanie brylował w tym ważnym elemencie technicznym. Adam także startował w finałach A w stylu dowolnym, grzbietowym oraz zmiennym uzyskując wiele wartościowych rezultatów i pokazując niesamowitą determinację i walkę o jak najwyższe pozycje. Zawodnik pobił rekordy Klubu na 50 i 100m st. grzbietowym oraz 50m stylem dowolnym i jest Naszym Najszybszym sprinterem na 50m st. dowolnym i grzbietowym.
Sandra Chąciak zdobyła 10 miejsce Mistrzostw Polski w Lublinie na dystansie 800m st. dowolnym
16 latkowie zdobyli 223 punkty i uplasowali się na 5 miejscu w rankingu medalowym.
Jestem z Was Wszystkich Baaardzoo Baaardzoo dumny, oby tak dalej....

Trener
Marcin Grzejda2019-12-18

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 letnich - Ostrowiec Świętokrzyski
DWA srebra!
TRZY brązy!
SIEDEM finałów A
SZEŚĆ finałów B
JEST MOC!!!!! - tak zakończyliśmy zmagania na pływali Rawszcznyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim. To były trzy dni bogate w rekordy życiowe zarówno w eliminacjach jak i w sesji finałowej. Nasz klub reprezentowało dziesięciu wspaniałych, młodych, ambitnych pływaków (aż słów brak by ich dobrze scharakteryzować)
Julia Stawicka, Amelia Olecka, Maria Kleczek, Oskar Trydulski, Patryk Chupka, Jan Ptak, Maksymilian Okoń, Szymon Różycki, Maciej Szuter oraz Michał Gołyński. Wszystkim należą się duże brawa i podziękowania za profesjonalną postawę. To właśnie ONI tworzą tę wspaniałą atmosferę. Dziś na szczególne uznanie i wyróżnienie zasługują:
Julia Stawicka - dwukrotna finalistka A, zdobywczyni brązowego medalu na 50 metrów i srebrnego na dwukrotnie dłuższym dystansie stylem klasycznym,
Patryk Chupka - finalista A, srebrny medalista na 50 metrów stylem dowolnym,
Szymon Różycki - Finalista A i B, brązowy medalista na 50 metrów w stylu dowolnym i motylkowym,
Oskar Trydulski - finalista A na dystansach 50, 100 i 200 metrów w stylu grzbietowym,
Anielica Olecka - finalistka A na 200 metrów stylem motylkowym
oraz finaliści B - Maksymilian Okoń, Michał Gołyński.
Szczególne podziękowania za zaangażowanie i wspaniałe starty w tej prestiżowej imprezie również dla: Marysi Kleczek, Janka Ptaka oraz Maćka Szutra.
Atmosferę i wspaniałego ducha rywalizacji fair play na tych Mistrzostwach najlepiej oddają załączone zdjęcia i to co na zawsze zostanie w sercach tych młodych zawodników. Praca z taką ekipą to czysta przyjemność i nie straszne mi poranne wstawanie. Teraz chwila odpoczynku… napawania się sukcesami. Święty Mikołaj z pewnością wynagrodzi te niezliczone godziny spędzone w wodzie i doceni każdy sukces. Nie zaszkodzi jednak, jeśli Rodzice wykonają do niego szybki telefon ;-) by pod choinką było to co MA BYĆ ;) A ja jako trener prezent dostałem już 2 tygodnie przed czasem. Aż „się boję” co się może wydarzyć na Letnich Mistrzostwach Polski
(M.M.)


2019-10-30
Informujemy, że treningi grup doskonalenia pływania w dniach 1.11.2019 oraz 11.11.2019 są odwołane. Realizacja treningów grup sportowych w tym czasie - informacja u trenera prowadzącego daną grupę.


2019-09-15

Drużynowe Mistrzostwa Polski w pływaniu

W tym tygodniu na stronie Polskiego Związku Pływackiego ukazały się oficjalne wyniki Drużynowych Mistrzostw Polski w pływaniu, które rozgrywane były tuż przed wakacjami.

Reprezentanci naszego klubu wywalczyli 3 miejsce w kraju w kategorii 11 lat, poprawiając o jedną lokatę wynik z ubiegłego roku. Punkty dla drużyny zdobywali: Julia Żelezik, Alicja Piętka, Hanna Bogusławska, Maksymilian Trautzel, Aleksander Szlendak-Roter, Gabriela Łuczak, Mateusz Huszcza,  Jan Różycki, Bartosz Prochot, Julia Kordala, Julia Bogusz, Szymon Łubiński, Zuzanna Szortyka oraz Weronika Sacharczuk.

Bardzo dobrze zaprezentowali się także 10 latkowie zajmując 11 lokatę w kraju na 160 sklasyfikowanych klubów.

W najlepszej dwudziestce znaleźli się także 12 latkowie – 20 miejsce na 177 klubów oraz 13 latkowie – 19 miejsce na 184 kluby.


2019-08-05

Informujemy, że składka członkowska sekcji pływackiej UKS Gim 92 Ursynów od 1 września 2019 roku ulega zmianie i będzie wynosić 230 zł/miesięcznie.


2019-08-05

OOM 17-18 lat Drzonków 2019

Karolina Bidnik:

100m st. grzbietowym: 30 miejsce

50m st. motylkowym: 34 miejsce

100m st. motylkowym:  25 miejsce

200m st. zmiennym: 31 miejsce

 

Klaudiusz Horbaty:

200m st. klasycznym: 27 miejsce

100m st. klasycznym: 40 miejsce

200m st. dowolnym: 69 miejsce

100m st. dowolnym: 94 miejsce

50m st. dowolnym: 90 miejsce

 

Jan Jędrzejkiewicz:

200m st. zmiennym: 41 miejsce

200m st. dowolnym: 68 miejsce

100m st. dowolnym: 96 miejsce

50m st. dowolnym: 86 miejsce

 

Wszyscy zawodnicy, popłynęli na miarę swoich możliwości i walczyli dzielnie.

Marcin Grzejda


2019-07-14
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat - Lublin
6 Zawodników,
2 srebrne medale, 1 brązowy medal, 7 finałów A, 7 finałów B
19 miejsce w klasyfikacji medalowej
11 miejsce w klasyfikacji punktowej: 122pkt
Postęp: chłopcy 99%, dziewczęta 98%
Wszyscy zawodnicy bardzo się starali.
Wszyscy walczyli dzielnie i popłynęli na miarę swoich możliwości.
Po szczegóły zapraszam na www.megatiming.pl
Marcin Grzejda


2019-07-13

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat - Oświęcim

9 Zawodników,

3 złote medale, 4 srebrne medale, 3 finały A, 6 finałów B

6 miejsce w klasyfikacji medalowej

6 miejsce w klasyfikacji punktowej: 136pkt, chłopcy 129 pkt, dziewczęta 7pkt

Postęp: chłopcy 102%, dziewczęta 100%

Wszyscy zawodnicy bardzo się starali.

Wszyscy walczyli dzielnie i popłynęli na miarę swoich możliwości.

Wracamy z Oświęcimia z fantastycznym Rekordem Polski Maćka Konarskiego na 200m st. Zmiennym (720pkt FINA)

Wracamy z wieloma medalami, finałami, rekordami życiowymi.

Po szczegóły zapraszam na www.megatiming.pl

Marcin Grzejda


2019-07-12
Dwa medale Juli Stawickiej, osiemnaście finałów dywizjonu 303. Tak zmagania na Mistrzostwach Polski zakończyła dziesięcioosobowa grupa juniorów 14 letnich w Olsztynie. Ciężko jest opisać każdego z osobna, żeby wyrazić w słowach emocje jakie nam dostarczyli podczas tych trzech dni zawodów, ale fakt w jak pięknym stylu awansowali kolejno do finałów był dowodem na to, ze emocje sięgały zenitu a forma była rewelacyjna.
Juz w piewszych startach emocji dostarczyła nam Julia Stawicka, Szymon Rozycki i Patryk Chupka, którzy mimo dużej konkurencji weszli do finału A. Tak szybkie pływanie utrwaliło w przekonaniu resztę drużyny, że dla nich też jest miejsce w finałach. W popołudniowych sesjach zaprezentowali się kolejno: Amelia Olecka, Oskar Trydulski, Maksymilian Okoń, Michał Gołyński natomiast Jan Ptak, Igor Czarnecki i Sambor Bielecki bijąc rekordy życiowe przesunęli się w tabelach bliżej najszybszych pływaków w kraju. Wszystkim zawodnikom gratuluję pięknych rekordów życiowych i dziękuje za profesjonalizm w dniu zawodów. Teraz życzę spokojnych, bezpiecznych wakacji.
Mirosław Małkiewicz

2019-06-18
Informujemy, że treningi grup doskonalenia pływania w tym sezonie realizowane są do dnia 18.06.2019 r. Realizacja treningów grup sportowych w tym czasie - informacja u trenera prowadzącego daną grupę.


2019-06-10

Klub Gim 92 Ursynów Warszawa zaprasza zdolnych, chętnych i pracowitych zawodników z roczników 2003/ 2004 do trenowania w perspektywicznej grupie sekcji pływackiej Gim-u i jednocześnie do nauki w nowo utworzonej przez władze Ursynowa klasie dla ambitnych młodych sportowców w CLVIII Liceum Ogólnokształcącym im Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie przy ul. Szolc –Rogozińskiego 2

Co proponujemy:

System nauki dopasowany do godzin treningowych

9 treningów w wodzie: 5/25m  + 4 /50m, przez cały rok, 90-120min

Rano: od poniedziałku do soboty: 6.00-8.00 przy ul. Koncertowej 4

Popołudniu: poniedziałek, środa, piątek: 16.00-18.00 przy ul. Ks. Trojdena 2c

2 treningi na lądzie, 90 min

Po południu, na dwóch ostatnich godzinach lekcyjnych: wtorek, czwartek w szkole 

Co oferujemy: 

Stypendia dla medalistów MP

Dodatkowo dla medalistów MP, nieodpłatne wyjazdy na zawody

Dodatkowo dla finalistów MP, koszty wyjazdów na zawody pomniejszone o 50%

Zgrupowania sportowe 

Czego oczekujemy: 

Godnego zachowania i reprezentowania barw klubowych

Systematycznego uczestnictwa w treningach I zaangażowania

Wnoszenia do zespołu pozytywnej energii i nastawienia do uprawiania sportu

Zainteresowania uprawianą przez siebie dyscypliną

 

To wszystko pod okiem trenera, Marcina Grzejdy


2019-04-29
Informujemy, że treningi grup doskonalenia pływania w okresie długiego weekendu w dniach 01.05 - 04.05 są odwołane. Realizacja treningów grup sportowych w tym czasie - informacja u trenera prowadzącego daną grupę.


2019-04-16

Informujemy, że treningi grup doskonalenia pływania w okresie świątecznym tj. w dniach 18.04 - 23.04 są odwołane. Realizacja treningów grup sportowych w tym czasie - informacja u trenera prowadzącego daną grupę.


2019-03-25

Szanowni Państwo, 

Informujemy, że podobnie jak w latach ubiegłych mamy możliwość pozyskania za pośrednictwem Fundacji Partnerstwo, środków pochodzących z rozliczeń podatkowych – 1% od podatku.

Wszystkich Państwa, którzy chcieliby wspomóc działania sportowe klubu zachęcamy przy wypełnianiu rocznego zeznania PIT do przekazania 1% od podatku na rzecz UKS „GIM 92 Ursynów” (informacje szczegółowe znajdują się w załączniku). 

Pozdrawiamy 

Zarząd i Trenerzy

UKS „GIM 92 Ursynów”

1 % od podatku za 2018 rok.pdf

2019-03-01


2019-03-01
Rabaty dla członków UKS "GIM 92 Ursynów" na zakupy w TYR Polska
TYR Polska, jako partner UKS "GIM 92 Ursynów" zaprasza do nowo otwartego salonu firmowego na Ursynowie przy ulicy Janowskiego 9 (link do miejsca na mapie oraz godzin otwarcia - https://goo.gl/maps/N2kv1Q3bb7M2 ). 70 metrów kwadratowych powierzchni sklepu, pozwala komfortowo zapoznać się i przymierzyć wszystkie produkty dostępne w ofercie sklepu internetowego www.tyrpolska.pl. Zachęcamy tym bardziej, że członkowie klubu z racji bliskiej współpracy z naszą marką, mogą skorzystać z 25% upustu na wszystkie produkty marki TYR. Aby skorzystać z rabatu prosimy przy zakupie podać kod rabatowy (kod rabatowy dostępny u trenerów). Ten sam kod działa również na zamówienia złożone w sklepie internetowym www.tyrpolska.pl


2019-02-13

Zapraszamy na „Dni otwarte w SP 303”, na których dowiedzą się Państwo wszelkich informacji dotyczących rekrutacji do poszczególnych klas ogólnych i sportowych.

Szczegóły dotyczące rekrutacji dostępne są na stronie internetowej SP 303 link: https://sp303.edu.pl/szkola/rekrutacja2018-12-27

Informujemy, że treningi grup doskonalenia pływania są odwołane do dnia 1 stycznia włącznie. Realizacja treningów grup sportowych w tym czasie - informacja u trenera prowadzącego daną grupę.


2018-12-23
Zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych życzy Zarząd oraz trenerzy UKS Gim 92 Ursynów.


2018-12-22
Kolejny Rekord Polski pobity przez pływaków UKS Gim 92 Ursynów!!!

Tym razem, podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Lublinie podopieczne trenera Marcina Grzejdy uzyskały najlepszy czas w historii Polskiego pływania w konkurencji 4 x 50 m stylem zmiennym w kategorii wiekowej 15 lat. Skład rekordowej sztafety: Anna Kozińska, Gabriela Herbreder, Nina Kawka oraz Weronika Woś.

Wielkie gratulacje dla zawodniczek i trenera.


2018-12-21

14 – 16 grudnia 2018 r. zawodnicy sekcji pływackiej Uczniowskiego Klubu Sportowego „GIM 92 Ursynów” rywalizowali w Zimowych Mistrzostwach Polski w Pływaniu. Mistrzostwa dla młodzieży 14 – letniej odbyły się w Olsztynie, a dla 15-latków w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Podsumowując trzy dni Zimowych Mistrzostw Polski możemy śmiało powiedzieć, że były to wspaniałe zawody dla ursynowskich pływaków. Posypało się dużo rekordów życiowych, dwa rekordy Polski, awanse do serii finałowych oraz 10 medali.

Na listę medalistów wpisali się:

Maciej Konarski (14 lat) – zdobywając 5 medali w startach indywidualnych (3 złote i 2 srebrne) oraz brązowy medal w sztafecie 4×100 m stylem zmiennym w składzie: Ignacy Jędrzejkiewicz, Franciszek Ziembowicz, Maciej Konarski i Radosław Wiciak.

Maciej Konarski ustanowił również dwa rekordy Polski –  juniorów 14-letnich – na dystansie 100 m stylem zmiennym z czasem: 57.58 oraz na dystansie 200 m stylem zmiennym z czasem: 2:04.19

Gabriela Herbreder (15 lat) – zdobywając 3 medale w startach indywidualnych (1 srebrny i 2 brązowe) oraz złoty medal w sztafecie 4×100 m stylem zmiennym w składzie: Anna Kozińska, Gabriela Herbreder, Nina Kawka, Sandra Chąciak.

Bardzo dobre starty zanotowali także:

Anna Kozińska (15 lat),

Nina Kawka (15 lat),

Weronika Woś (14 lat),

Weronika Bidnik (14 lat),

Franciszek Ziembowicz (14 lat)

którzy awansowali do finałów A w swoich kategoriach wiekowych.

Należy też wspomnieć o awansie do finału B zawodników:

Michał Gąsiorowski (15 lat),

Ignacy Jedrzejkiewicz (14 lat),

Oliwia Nowak (14 lat).

Zawodnikom oraz trenerowi Marcinowi Grzejdzie bardzo serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy dalszej wytrwałej i owocnej pracy w sezonie letnim.

Wielkie brawa!

Poniżej link do wyników zawodników UKS „GIM 92 Ursynów”:

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15-letnich:

https://www.swimrankings.net/index.php?page=meetDetail&meetId=612587&clubId=83779

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich:

https://www.swimrankings.net/index.php?page=meetDetail&meetId=612553&clubId=837792018-11-07
Informujemy, że treningi grup doskonalenia pływania w dniu 12.11.2018 są odwołane. Realizacja treningów grup sportowych w tym czasie - informacja u trenera prowadzącego daną grupę.


2018-10-28
Informujemy, że treningi grup doskonalenia pływania w dniach 1-3.11.2018 są odwołane. Realizacja treningów grup sportowych w tym czasie - informacja u trenera prowadzącego daną grupę.


2018-10-06
Informujemy, że pływalnia przy ul. Koncertowej 4 zostanie otwarta w dniu 8 października od godziny 6.00.


2018-09-29
Informujemy, że z powodu ciągłych prac remontowych pływalnia przy ul. Koncertowej 4 będzie otwarta z poślizgiem.
Prawdopodobna data otwarcia to 8 października.

2018-08-18

Nabór do sekcji pływackiej

Uczniowski Klub Sportowy „GIM 92 Ursynów” prowadzi nabór do sekcji pływackiej. Zapraszamy na zajęcia dzieci ze szkół podstawowych, które lubią pływać.
Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych trenerów, pasjonatów, którzy wychowali wielu medalistów mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych.
Treningi prowadzone są na trzech ursynowskich pływalniach, w godzinach popołudniowych oraz wieczornych.

Bliższych informacji o naborze udzielamy pod nr telefonu 506 - 499 - 857
Osoby zdecydowane na udział w zajęciach proszone są o wysłanie maila na adres pietrych.marcin@gmail.com z danymi: imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, nr tel. kontaktowego, info o umiejętnościach pływackich dziecka

Serdecznie zapraszamy


2018-06-21
Informacje dotyczące wyjazdu na obóz pływacki w Darłówku


2018-03-01
Próby sprawności fizycznej dla kandydatów do klas sportowych o profilu pływanie

Próba sprawności fizycznej pływanie klasa I.pdf
Próba sprawności fizycznej pływanie klasa III-IV.pdf
Próba sprawności fizycznej pływanie klasa VII 12 lat.pdf
Próba sprawności fizycznej pływanie klasa VII 13 lat.pdf

2018-02-19

Zapraszamy na dzień otwarty w SP 322


2018-02-16

Szanowni Państwo, 

Podobnie jak w latach ubiegłych mamy możliwość pozyskania za pośrednictwem Fundacji Partnerstwo, środków pochodzących z rozliczeń podatkowych – 1% od podatku. Wszystkich Państwa, którzy chcieliby wspomóc działania sportowe klubu zachęcamy przy wypełnianiu rocznego zeznania PIT do przekazania 1% od podatku na rzecz UKS „GIM 92 Ursynów” (informacje szczegółowe znajdują się w załączniku). 

Pozdrawiamy 

Zarząd i Trenerzy

UKS „GIM 92 Ursynów”


2018-02-07
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klasami sportowymi na Dni Otwarte w SP 303!

2018-02-07

We wtorek na popołudniowym treningu klasy III, VI i VII w Szkole Podstawowej nr 322 miały wyjątkowych gości. Odwiedzili nas znakomici pływacy, olimpijczycy, rekordziści i mistrzowie Polski, kraulista Kacper Majchrzak i żabkarz Marcin Stolarski. Była okazja do wspólnej rozmowy, padło wiele trudnych pytań o trening i nie tylko, wreszcie młodzi adepci zaprezentowali swoje umiejętności.

1 % od podatku za 2017 rok.pdf