Aktualny harmonogram zajęć sekcji pływackiej oraz podział na grupy w roku szkolnym 2016/2017 dostępny w dziale aktualności

Justyna Kasperuk 1998

2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 17-18 lat

1 miejsce - 50m st. klasycznym 33.12

2016 Zimowe Mistrzostwa Polski 17-18 lat

1 miejsce - 50m st. klasycznym  31.74

1 miejsce - 100m st. klasycznym 1:08.91

Kajetan Krzymański 2001

2016 Letnie Mistrzostwa Polski 15 lat

2 miejsce - 200m st. dowolnym 1:56.87

2016 Zimowe Mistrzostwa Polski 15 lat

3 miejsce - 200m st. dowolnym 1:54.70

2015 Zimowe Mistrzostwa Polski 14 lat

2 miejsce - 200m st. dowolnym 1:59.94

Klaudia Jankowska 1998

2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 17-18 lat

3 miejsce - 100m st. dowolnym 58.43

3 miejsce - 200m st. dowolnym 2:05.38

2016 Zimowe Mistrzostwa Polski 17-18 lat

1 miejsce - 100m st. dowolnym 55.79

1 miejsce - 200m st. dowolnym 1:59.82

2 miejsce - 50m st. dowolnym 25.97

3 miejsce - 400m st. dowolnym 4:14.54

2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 17-18 lat

3 miejsce - 200m st. dowolnym 2:03.50

3 miejsce - 400m st. dowolnym 4:22.44

2015 Zimowe Mistrzostwa Polski 17-18 lat

3 miejsce - 100m st. dowolnym 56,70

3 miejsce - 200m st. dowolnym 2:02,44

3 miejsce - 800m st. dowolnym 9:01,50

2014 Letnie Mistrzostwa Polski 16 lat

1 miejsce - 100m st. dowolnym 58,12

1 miejsce - 200m st. dowolnym 2:05,59

1 miejsce - 400m st. dowolnym 4:22,84

1 miejsce - 800m st. dowolnym 9:15,44

3 miejsce - 50m st. dowolnym 27,55

2014 Zimowe Mistrzostwa Polski 16 lat

1 miejsce - 100m st. dowolnym 56,46

1 miejsce - 200m st. dowolnym 2:01,59

1 miejsce - 400m st. dowolnym 4:18,82

1 miejsce - 800m st. dowolnym 8:57,17

3 miejsce - 50m st. dowolnym 26,64

2013 Letnie Mistrzostwa Polski 15 lat

2 miejsce - 100m st. dowolnym 59,69

2 miejsce - 200m st. dowolnym 2:09,90

2 miejsce - 400m st. dowolnym 4:37,47

2013 Zimowe Mistrzostwa Polski 15 lat

1 miejsce - 100m st. dowolnym 59,04

2 miejsce - 200m st. dowolnym 2:08,52

3 miejsce - 800m st. dowolnym 9:28,38

2012 Letnie Mistrzostwa Polski 14 lat

3 miejsce - 200m st. dowolnym 2:11,77

3 miejsce - 400m st. dowolnym 4:43,22

Dominika Gołębiewska 2001

2016 Letnie Mistrzostwa Polski 15 lat

3 miejsce - 200m st. dowolnym 2:08.76

Zofia Sajecka 1998

2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 17-18 lat

2 miejsce - 400m st. zmiennym 5:00.87

3 miejsce - 200m st. zmiennym 2:23.09

Weronika Woś 2004

Rekord Polski - 50m st. dowolnym w kategorii dzieci 11-letnich

Rekord Polski - 100m st. dowolnym w kategorii dzieci 11-letnich

Nina Kawka 2003

Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 11-letnich

4 miejsce w klasyfikacji generalnej

Michał Zawadka 1989

2015 Główne Mistrzostwa Polski Seniorów

3 miejsce - 50m st. klasycznym 28.14

2014 Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów

1 miejsce - 50m st. klasycznym 26,94

2013 Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów

1 miejsce - 50m st. klasycznym 26,85

2013 Główne Mistrzostwa Polski Seniorów

2 miejsce - 50m st. klasycznym 28,32

2012 Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów

2 miejsce - 50m st. klasycznym 27,22

Antoni Kałużyński 1999

2015 Letnie Mistrzostwa Polski 16 lat

1 miejsce - 200m st. dowolnym 1:55.07

1 miejsce - 400m st. dowolnym 4:01.80

2015 Zimowe Mistrzostwa Polski 16 lat

1 miejsce - 200m st. dowolnym 1:51,07

1 miejsce - 400m st. dowolnym 3:54,05

1 miejsce - 1500m st. dowolnym 15:45,79

2014 Letnie Mistrzostwa Polski 15 lat

1 miejsce - 100m st. dowolnym 53,16

1 miejsce - 200m st. dowolnym 1:55,52

1 miejsce - 400m st. dowolnym 4:05,39

2 miejsce - 1500m st. dowolnym 16:24,33

3 miejsce - 50m st. dowolnym 24,50

2014 Zimowe Mistrzostwa Polski 15 lat

2 miejsce - 400m st. dowolnym 4:00,43

2 miejsce - 1500m st. dowolnym 16:07,95

3 miejsce - 50m st. dowolnym 24,45

3 miejsce - 200m st. dowolnym 1:54,40

2013 Letnie Mistrzostwa Polski 14 lat

2 miejsce - 100m st. dowolnym 55,64

2 miejsce - 200m st. dowolnym 2:01,78

3 miejsce - 50m st. dowolnym 25,38

3 miejsce - 400m st. dowolnym 4:18,65

3 miejsce - 1500m st. dowolnym 17:06,25

Marcin Opalski 1993

2014 Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów

3 miejsce - 200m st. motylkowym 1:58,41 w kat. młodz.

2014 Główne Mistrzostwa Polski Seniorów

2 miejsce - 200 m st. motylkowym 1:58,78 w kat. seniorów

1 miejsce - 200m st. motylkowym 1:58,78 w kat. młodz.

2013 Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów

2 miejsce - 200m st. motylkowym 1:55,26  w kat. seniorów

2 miejsce - 200m st. motylkowym 1:55,26 w kat. młodz.

2013 Główne Mistrzostwa Polski Seniorów

3 miejsce - 200m st. motylkowym 2:01,17 w kat. młodz.

2012 Główne Mistrzostwa Polski Seniorów

3 miejsce - 200m st. motylkowym 2:01,62 w kat. seniorów 

1 miejsce - 200m st. motylkowym 2:01,62 w kat. młodz.

2011 Zimowe Mistrzostwa Polski 17-18 lat

3 miejsce - 100m st. motylkowym 55,24

2010 Zimowe Mistrzostwa Polski 17-18 lat

2 miejsce - 100m st. motylkowym 55,04

2008 Letnie Mistrzostwa Polski 15 lat

2 miejsce - 200m st. motylkowym 2:10,70

2003 Mistrzostwa Polski 10 lat

2 miejsce - 50m st. motylkowym 38,32

Jan Kozakiewicz 1996

2014 Zimowe Mistrzostwa Polski 17-18 lat

1 miejsce - 100m st. klasycznym 1:00,46

2 miejsce - 50m st. klasycznym 28,04

Maciej Olszewski 1997

2013 Letnie Mistrzostwa Polski 16 lat

1 miejsce - 200m st. klasycznym 2:23,64

2 miejsce - 400m st. zmiennym 4:41,01

3 miejsce - 100m st. klasycznym 1:07,94

2011 Letnie Mistrzostwa Polski 14 lat

2 miejsce - 200m st. klasycznym 2:34,71

Radosław Chupka 1996

2012 Letnie Mistrzostwa Polski 16 lat

3 miejsce - 50m st. grzbietowym 27,84

Sylwia Dudek 1999

2011 Mistrzostwa Polski 12 lat

1 miejsce - 200m st. klasycznym 2:55,95

Dominika Misztal 1994

2010 Letnie Mistrzostwa Polski 16 lat

3 miejsce - 50m st. motylkowym 29,73

2010 Zimowe Mistrzostwa Polski 16 lat

3 miejsce - 50m st. motylkowym 29,38

3 miejsce - 100m st. motylkowym 1:05,31

2009 Letnie Mistrzostwa Polski 15 lat

1 miejsce - 50m st. motylkowym 29,03

2 miejsce - 100m st. motylkowym 1:04,86

2009 Zimowe Mistrzostwa Polski 15 lat

1 miejsce - 50m st. motylkowym 29,30

3 miejsce - 100m st. motylkowym 1:05,78

2008 Letnie Mistrzostwa Polski 14 lat

2 miejsce - 50m st. motylkowym 29,90

3 miejsce - 100m st. motylkowym 1:06,80

2008 Zimowe Mistrzostwa Polski 14 lat

1 miejsce - 50m st. motylkowym 29,64

1 miejsce - 100m st. motylkowym 1:05,32

3 miejsce - 200m st. zmiennym 2:28,33

3 miejsce - 200m st. motylkowym 2:25,86

2007 Letnie Mistrzostwa Polski 13 lat

1 miejsce - 50m st. motylkowym 30,51

2 miejsce - 100m st. motylkowym 1:08,75

2007 Zimowe Mistrzostwa Polski 13 lat

1 miejsce - 50m st. motylkowym 30,64

1 miejsce - 100m st. motylkowym 1:08,39

2006 Letnie Mistrzostwa Polski 12 lat

1 miejsce - 50m st. motylkowym 31,99

1 miejsce - 100m st. motylkowym 1:13,02

2 miejsce - 100m st. zmiennym 1:13,53

2 miejsce 100 m st. dowolnym 1:10.52

2005 Mistrzostwa Polski 11 lat

2 miejsce - 100m st. dowolnym 1:10,52

2004 Mistrzostwa Polski 10 lat

1 miejsce - 50m st. dowolnym 33,41

Inga Zacharska 1994

2010 Zimowe Mistrzostwa Polski 16 lat

2 miejsce - 100m st. zmiennym 1:07,68

3 miejsce - 200m st. zmiennym 2:26,61

3 miejsce - 400m st. zmiennym 5:05,70

2009 Letnie Mistrzostwa Polski 15 lat

1 miejsce - 50m st. grzbietowym 31,14

3 miejsce - 100m st. grzbietowym 1:06,77

3 miejsce - 200m st. zmiennym 2:27,55

2009 Zimowe Mistrzostwa Polski 15 lat

3 miejsce - 200m st. zmiennym 2:25,82

2008 Zimowe Miistrzostwa Polski 14 lat

2 miejsce - 200m st. zmiennym 2:28,12

2007 Letnie Mistrzostwa Polski 13 lat

1 miejsce - 400m st. zmiennym 5:25,17

2007 Zimowe Mistrzostwa Polski 13 lat

1 miejsce - 100m st. zmiennym 1:10,29

1 miejsce - 200m st. zmiennym 2:31,16

2006 Letnie Mistrzostwa Polski 12 lat

1 miejsce - 100m st. grzbietowym 1:11,76

1 miejsce - 200m st. zmiennym 2:38,58

2 miejsce - 100m st. dowolnym 1:04,98

2 miejsce - 400m st. dowolnym 5:02,42

3 miejsce - 200m st. grzbietowym 2:36,43

2005 Mistrzostwa Polski 11 lat

2 miejsce - 50m st. dowolnym 31,26

2 miejsce - 100m st. grzbietowym 1:16,89

2 miejsce - 100m st. zmiennym 1:18,77

2004 Mistrzostwa Polski 10 lat

3 miejsce - 50m st. dowolnym 34,19

2 miejsce - 100m st. grzbietowym 1:25,19

2 miejsce - 100m st. zmiennym 1:27,60

Maciej Kępka 1994

2010 Letnie Mistrzostwa Polski 16 lat

2 miejsce - 50m st. klasycznym 31,04

2005 Mistrzostwa Polski 11 lat

3 miejsce - 200m st. klasycznym 3:06,87

3 miejsce - 100m st. zmiennym 1:18,39

2004 Mistrzostwa Polski 10 lat

3 miejsce - 100m st. zmiennym 1:24,56

Krzysztof Janas 1993

2009 Letnie Mistrzostwa Polski 16 lat

2 miejsce - 50m st. motylkowym 25,52

2 miejsce - 100m st. motylkowym 56,33

2009 Zimowe Mistrzostwa Polski 16 lat

2 miejsce - 100m st. dowolnym 51,48

2008 Letnie Mistrzostwa Polski 15 lat

3 miejsce - 50m st. dowolnym 24,99

3 miejsce - 100m st. motylkowym 58,54

2008 Zimowe Mistrzostwa Polski 15 lat

3 miejsce - 50m st. dowolnym 24,50

2007 Letnie Mistrzostwa Polski 14 lat

1 miejsce - 50m st. dowolnym 25,34

1 miejsce - 100m st. motylkowym 59,38

1 miejsce - 50m st. motylkowym 27,05

2007 Zimowe Mistrzostwa Polski 14 lat

1 miejsce - 100m st. motylkowym 1:00,35

3 miejsce - 50m st. dowolnym 25,92

3 miejsce - 100m st. zmiennym 1:02,15

2006 Letnie Mistrzostwa Polski 13 lat

2 miejsce - 100m st. motylkowym 1:03,89

2 miejsce - 400m st. zmiennym 5:16,38

3 miejsce - 50m st. motylkowym 28,65

3 miejsce - 200m st. zmiennym 2:26,57

2006 Zimowe Mistrzostwa Polski 13 lat

2 miejsce - 50m st. motylkowym 28,81

2 miejsce - 100m st. motylkowym 1:04,73

3 miejsce - 200m st. zmiennym 2:26,44

2005 Letnie Mistrzostwa Polski 12 lat

3 miejsce - 200m st. zmiennym 2:36,06

3 miejsce - 50m st. motylkowym 31,73

2004 Mistrzostwa Polski 11 lat

1 miejsce - 50m st. dowolnym 30,52

1 miejsce - 50m st. motylkowym 32,35

1 miejsce - 100m st. motylkowym 1:15,79

1 miejsce - 100m st. zmiennym 1:17,29

2003 Mistrzostwa Polski 10 lat

1 miejsce - 50m st. klasycznym 41,82

1 miejsce - 100m st. zmiennym 1:26,00

1 miejsce - 100m st. klasycznym 1:33,22

2 miejsce - 50m st. dowolnym 33,16

Szymon Osiński 1994

2009 Letnie Mistrzostwa Polski 15 lat

1 miejsce - 50m st. klasycznym 31,20

1 miejsce - 100m st. klasycznym 1:08,72

2 miejsce - 200m st. klasycznym 2:27,83

2009 Zimowe Mistrzostwa Polski 15 lat

2 miejsce - 400m st. zmiennym 4:41,35

3 miejsce - 50m st. klasycznym 30,80

3 miejsce - 100m st. klasycznym 1:06,97

3 miejsce - 200m st. klasycznym 2:23,46

2008 Letnie Mistrzostwa Polski 14 lat

3 miejsce - 100m st. klasycznym 1:11,14

3 miejsce - 200m st. klasycznym 2:32,41

2008 Zimowe Mistrzostwa Polski 14 lat

2 miejsce - 200m st. klasycznym 2:29,63

2004 Mistrzostwa Polski 10 lat

2 miejsce - 50m st. klasycznym 41,94

3 miejsce - 100m st. klasycznym 1:35,32

3 miejsce - 100m st. grzbietowym 1:25,12

3 miejsce - 200m st. grzbietowym 2:54,98

Aleksandra Lann Vel Lace 1994

2009 Letnie Mistrzostwa Polski 15 lat

3 miejsce - 200m st. motylkowym 2:28,63

2008 Zimowe Mistrzostwa Polski 14 lat

2 miejsce - 200m st. motylkowym 2:24,58

2007 Zimowe Mistrzostwa Polski 13 lat

3 miejsce - 100m st. motylkowym 1:09,98

2005 Mistrzostwa Polski 11 lat

3 miejsce - 100m st. motylkowym 1:21,40

Monika Fiziar 1994

2005 Mistrzostwa Polski 11 lat

1 miejsce - 100m st. klasycznym 1:25,80

1 miejsce - 200m st. klasycznym 3:03,61

2004 Mistrzostwa Polski 10 lat

1 miejsce - 50m st. klasycznym 42,86

2 miejsce - 100m st. klasycznym 1:36,19

Paweł Matryba 1994

2005 Mistrzostwa Polski 11 lat

1 miejsce - 100m st. grzbietowym 1:17,17

1 miejsce - 200 m st. grzbietowym 2:40,40

2 miejsce - 50m st. dowolnym 30,26

2 miejsce - 100m st. dowolnym 1:07,86

2004 Mistrzostwa Polski 10 lat

1 miejsce - 100m st. dowolnym 1:12,32

1 miejsce - 100m st. grzbietowym 1:22,26

1 miejsce - 200 m st. grzbietowym 2:52,84

2 miejsce - 50m st. dowolnym 32,11