Szkolenie sekcji pływackiej oraz sekcji koszykówki realizowane jest przy wsparciu finansowym ze środków m.st. Warszawy 

Pływalnia 25m

dziewczęta - aktualizacja 2017-03-11

 

 

14

15

16

17-18

Open

50K

27.05

Regulska

26.83

Regulska

26.56

Jankowska

25.97

Jankowska

25.97

Jankowska

100K

59.14

Jankowska

57.43

Jankowska

56.01

Jankowska 

55.79

Jankowska 

55.79

Jankowska

200K

2:09.47

Gołębiewska

2:04.82

Jankowska

1:59.77

Jankowska 

1:59:31

Jankowska

1:59:31

Jankowska 

400K

4:34.21

Kawka N.

4:27.52

Jankowska

4:17.77

Jankowska 

4:14.54

Jankowska 

4:14.54

Jankowska

800K

9:12:73

Dujanić

9:12:73

Dujanić

8:57.17

Jankowska 

8:57.17

Jankowska 

8:57.17

Jankowska 

1500K - - -

18:09.00

Węcławiak

18:09.00

Węcławiak

50Ż

33:35

Herbreder

33:35

Herbreder

33:35

Herbreder

31.56

Kasperuk

31.56

Kasperuk

100Ż

1:12.39

Herbreder

1:12.39

Herbreder

1:12.39

Herbreder

1:08.91

Kasperuk

1:08.91

Kasperuk

200Ż

2:34:97

Herbreder

2:34:97

Herbreder

2:34:97

Herbreder

2:34:97

Herbreder

2:34:97

Herbreder

50G

31.08

Zacharska

29.84

Zacharska

29.84

Zacharska

29.84

Zacharska

29.84

Zacharska

100G

1:06.48

Zacharska

1:04.73

Zacharska

1:04.62

Zacharska

1:04.24

Sajecka

1:04.24

Sajecka

200G

2:24.04

Trepka

2:23.07

Trepka

2:22.28

Zacharska

2:22.28

Zacharska

2:22.03

Zacharska

50D

29.55

Misztal

29.11

Gołębiewska

28.84

Gołębiewska

28.84

Gołębiewska

28.84

Gołębiewska

100D

1:05.32

Misztal

1:05.32

Misztal

1:05.31

Misztal

1:05.02

Misztal

1:05.02

Misztal

200D

2:20:97

Dujanić

2:20:97

Dujanić

2:20:97

Dujanić

2:20:97

Dujanić

2:20:97

Dujanić

100ZM

1:06:69

Herbreder

1:06:69

Herbreder

1:06:69

Herbreder

1:04.82

Sajecka

1:04.82

Sajecka

200ZM

2:24:56

Dujanić

2:24:56

Dujanić

2:21.67

Sajecka

2:17.47

Sajecka

2:17.47

Sajecka

400ZM

4:59:62

Dujanić

4:59:62

Dujanić

4:56.41

Sajecka

4:52.85

Sajecka

4:52.85

Sajecka

Pływalnia 25m

chłopcy - aktualizacja 2016-03-08

 

 

14

15

16

17-18

Open

50K

25.09

Krzymański

24.12

Kałużyński

23.62

Janas

23.62

Janas

22.93

Bielawski

100K

54.21

Krzymański

51.94

Kałużyński

51.48

Janas

51.48

Janas

49.43

Bielawski

200K

1:56.22

Kałużyński

1:51.96

Kałużyński

1:51.07

Kałużyński

1:51.07

Kałużyński

1:48.36

Opalski

400K

4:07.35

Kałużyński

3:55.28

Kałużyński

3:54.05

Kałużyński

3:54.05

Kałużyński

3:54.05

Kałużyński

800K

8:32.87

Kałużyński

8:13.79

Kałużyński

8:13.79

Kałużyński

8:13.79

Kałużyński

8:13.79

Kałużyński

1500K

16:20.77

Kałużyński

15:50.43

Kałużyński

15:45.79

Kałużyński

15:45.79

Kałużyński

15:45.79

Kałużyński

50Ż

31.64

Osiński

30.30

Kępka

29.65

Kozakiewicz

28.04

Kozakiewicz

26.73

Zawadka

100Ż

1:07.40

Osiński

1:05.58

Kępka

1:04.82

Kozakiewicz

1:00.46

Kozakiewicz

59.78

Zawadka

200Ż

2:27.02

Osiński

2:22.02

Kępka

2:20.35

Kozakiewicz

2:13.95

Kozakiewicz

2:13.95

Kozakiewicz

50G

29.13

Krzymański

27.96

Chupka

27.22

Chupka

25.75

Chupka

25.75

Chupka

100G

1:02.37

Kowalski

1:00.33

Kowalski

59.35

Chupka

55.50

Chupka

55.50

Chupka

200G

2:14.39

Kowalski

2:10.58

Matryba

2:09.65

Chupka

2:03.79

Chupka

2:03.79

Chupka

50D

26.80

Janas

26.80

Janas

25.64

Janas

25.22

Opalski

24.44

Opalski

100D

59.86

Janas

59.32

Opalski

56.72

Opalski

54.91

Opalski

53.07

Opalski

200D

2:15.87

Opalski

2:08.49

Opalski

2:03.20

Opalski

2:02.22

Opalski

1:55.26

Opalski

100ZM

1:02.20

Osiński

1:00.26

Kępka

59.25

Janas

58.20

Chupka

57.90

Bielawski

200ZM

2:14.81

Osiński

2:09.54

Kępka

2:09.54

Kępka

2:07.88

Chupka

2:07.88

Chupka

400ZM

4:51.25

Kępka

4:37.94

Kępka

4:37.94

Kępka

4:36.08

Kozakiewicz

4:35.56

Opalski

Pływalnia 50m

dziewczęta - aktualizacja 2017-05-19

 

 

14

15

16

17-18

Open

50K

27.89

Regulska

27.20

Regulska

27.20

Regulska

26.65

Jankowska

26.44

Jankowska

100K

1:00.56

Gołębiewska

59.32

Gołębiewska

58.10

Jankowska

57.69

Jankowska

57.63

Jankowska

200K

2:11.77

Jankowska

2:08.76

Gołębiewska

2:05.06

Jankowska

2:03.50

Jankowska

2:02.40

Jankowska

400K

4:43.22

Jankowska

4:36.15

Jankowska

4:22.84

Jankowska

4:21.75

Jankowska

4:20.06

Jankowska

800K

9:28.58

Dujanić

9:28.58

Dujanić

9:15.44

Jankowska

9:05.55

Jankowska

9:05.55

Jankowska

1500K  18:04.97​Dujanić 18:04.97​Dujanić 18:04.97​Dujanić 18:04.97​Dujanić

17:57.41

Węcławiak

50Ż

34.60

Herbreder

34.60

Herbreder

34.60

Herbreder

32.45

Kasperuk

32.45

Kasperuk

100Ż

1:15.18

Herbreder

1:15.18

Herbreder

1:15.18

Herbreder

1:12.24

Kasperuk

1:12.24

Kasperuk

200Ż

2:41.62 

Herbreder

2:41.62 

Herbreder

2:41.62 

Herbreder

2:41.62 

Herbreder

2:41.62 

Herbreder

50G

32.61

Zacharska

30.21

Zacharska

30.21

Zacharska

30.21

Zacharska

30.21

Zacharska

100G

1:09.72

Trepka

1:06.77

Zacharska

1:06.77

Zacharska

1:06.77

Zacharska

1:06.77

Zacharska

200G

2:28.63

Trepka

2:26.61

Trepka

2:26.61

Trepka

2:26.61

Trepka

2:26.61

Trepka

50D

29.90

Misztal

29.03

Misztal

29.03

Misztal

29.03

Misztal

29.03

Misztal

100D

1:06.80

Misztal

1:04.86

Misztal

1:04.86

Misztal

1:04.86

Misztal

1:04.86

Misztal

200D

2:23.04

Dujanić

2:23.04

Dujanić

2:23.04

Dujanić

2:23.04

Dujanić

2:23.04

Dujanić

200ZM

2:28.26

Dujanić

2:27.55

Zacharska

2:27.55

Zacharska

2:23.09

Sajecka

2:23.09

Sajecka

400ZM

5:05.07

Dujanić

5:05.07

Dujanić

5:05.07

Dujanić

5:00.87

Sajecka

5:00.87

Sajecka

Pływalnia 50m

chłopcy - aktualizacja 2016-07-25

 

 

14

15

16

17-18

Open

50K

25.34

Janas

24.50

Kałużyński

24.49

Janas

24.43

Janas

24.03

Janas

100K

55.64

Kałużyński

53.16

Kałużyński

53.16

Kałużyński

53.16

Kałużyński

52.45

Bielawski

200K

1:59.85

Kałużyński

1:55.52

Kałużyński

1:53.05

Kałużyński

1:53.05

Kałużyński

1:52.67

Opalski

400K

4:18.65

Kałużyński

4:05.39

Kałużyński

3:59.89

Kałużyński

3:59.89

Kałużyński

3:59.89

Kałużyński

800K

9:04.34

Kałużyński

8:35.31

Kałużyński

8:27.82

Kałużyński

8:27.82

Kałużyński

8:27.82

Kałużyński

1500K

17:06.25

Kałużyński

16:24.33

Kałużyński

15:59.66

Kałużyński

15:59.66

Kałużyński

15:59.66

Kałużyński

50Ż

32.25

Osiński

30.45

Kępka

30.45

Kępka

29.36

Kozakiewicz

28.09

Zawadka

100Ż

1:10.12

Osiński

1:08.16

Kępka

1:07.68

Kozakiewicz

1:04.37

Kozakiewicz

1:02.32

Zawadka

200Ż

2:32.41

Osiński

2:27.83

Osiński

2:23.64

Olszewski

2:20.72

Kozakiewicz

2:20.72

Kozakiewicz

50G

30.98

Matryba

29.51

Chupka Kowalski

27.84

Chupka

27.64

Chupka

27.64

Chupka

100G

1:06.65

Kowalski

1:02.73

Kowalski

1:01.40

Chupka

1:00.04

Chupka

59.46

Opalski

200G

2:21.19

Kowalski

2:17.27

Kowalski

2:15.06

Chupka

2:14.44

Chupka

2:14.44

Chupka

50D

27.05

Janas

27.05

Janas

25.10

Janas

25.10

Janas

25.10

Janas

100D

59.38

Janas

58.54

Janas

56.33

Janas

56.33

Janas

54.62

Opalski

200D

2:14.77

Opalski

2:10.70

Opalski

2:07.36

Opalski

2:03.82

Opalski

1:58.78

Opalski

200ZM

2:19.93

Osiński

2:14.06

Kępka

2:14.06

Kępka

2:14.06

Kępka

2:14.06

Kępka

400ZM

4:57.66

Kałużyński

4:51.45

Osiński

4:41.01

Olszewski

4:41.01

Olszewski

4:41.01

Olszewski